Esimese poolaasta kokkuvõte

Kuna hakkasin alles blogi pidama, siis ei hakka seekord eelmise kuu kokkuvõtet tegema, vaid vaatan, mis aasta algusest on juhtunud.

Mintosesse olen alates maist pannud kokku 6 000 € ja intresse on kogunenud üle 160 €. Investeerin Mogo laenudesse 13 – 14%. Mogo cashback kampaaniast on laekunud 127 €.

Capture

Omaraha portaali pole raha juurde pannud, kuna olen sealt väljumas, sest portaali poolt näidatavad tootlused ei vasta reaalsusele ja paljud laenud müüakse portaali poolt kahjumiga maha. Samuti puudub seal järelturg, mis võimaldaks kiiremat väljumist kriisi korral.

Ettevõtte kontolt olen välja võtnud 900 € ja intresse on poole aastaga kogunenud 492 €. Reaalne kasum on aga oluliselt väiksem, kuna võlas laenud müüakse portaali poolt kahjumiga maha.

Capture

Eraisiku kontolt olen poole aastaga välja võtnud 2386,93 €.

Capture

Twinos olen investeerinud põhiliselt eraisikuna (ettevõtte alt ainult 150 €). Praeguseks olen sealt sisuliselt väljunud ja kasumiga umbes 247 €.

CaptureCapture

Bondoras alustasin eraisikuna 2014. aasta sügisel ja 2017 juunis tõstsin investeeringud ettevõtte alla. Praeguseks olen sealt täielikult väljunud kahjumiga, kuna ei tahtnud oodata, kui punased laenud järjest suuremat kahjumit tekitavad. Müüsin need järelturul suure allahindlusega maha. Parem õudne lõpp kui lõputu õudus 🙂

Ettevõtte konto:

Capture

Eraisiku konto:

Capture

4 thoughts on “Esimese poolaasta kokkuvõte

 1. Kurat! Nagu oma enda blogi loeks 😀
  Numbrid pea identsed, Bondorast väljumine …

  Küsimus, kuidas sul too Omaraha kontode tootlus nii madal on?
  Mul 1.5 aastat seal portaali tiksunud ja toootlus 22,4%, viimased 12 kuud 21,8%.

  EDU!

  Meeldib

  1. Olen sealt väljumas kuna portaali poolt näidatavad tootlused ei vasta reaalsusele ja paljud laenud müüakse portaali poolt kahjumiga maha. Samuti puudub seal järelturg, mis võimaldaks kiiremat väljumist kriisi korral.

   Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s